Kontakta oss

 

 

Hur kan vi hjälpa dig?

Linköping
Teknikringen 4B
583 30 Linköping
Tel. +46 70 619 12 30

Stockholm
Kammakargatan 22
111 40 Stockholm
Tel. +46 70 619 11 26

Oslo
Bogstadveien 54
0366 Oslo
Tel. +47 482 579 57

Vill du bli kontaktad?

Kontaktpersoner

Anders Englund

VD

Tel. 070-620 96 59
anders.englund@attentec.se

Anders Weiland

Vice VD

Tel. 070-619 12 30
anders.weiland@attentec.se

Geir Jåsund

Daglig leder (VD), Oslo

Tel. +47 482 579 57
geir.jasund@attentec.no

Stefan Sax

Försäljningschef

Tel. 070-619 12 50
stefan.sax@attentec.se

Daniel Pettersson

Konsultchef, Stockholm

Tel. 070-619 11 26
daniel.pettersson@attentec.se

Rebecka Håkansson

Konsultchef, Linköping

Tel. 073-937 06 75
rebecka.hakansson@attentec.se

Kajsa Goffrich

Leveranschef, Stockholm

Tel. 070-619 22 73
kajsa.goffrich@attentec.se

Maria Flyding

Ekonomichef

Tel. 070-886 29 32
maria.flyding@attentec.se

Ida Evertsson

HR-chef

Tel. 070-558 98 19
ida.evertsson@attentec.se

Ella Andersson

Marknadschef

Tel. 070-884 04 34
ella.andersson@attentec.se

Hitta till oss

Följ oss i sociala medier!

Stockholm
Kammakargatan 22
111 40 Stockholm
Tel. +46 70 619 11 26

Kontaktperson:
Daniel Pettersson
daniel.pettersson@attentec.se

Linköping
Teknikringen 4B
583 30 Linköping
Tel. +46 70 619 12 30

Kontaktperson:
Anders Weiland
anders.weiland@attentec.se

Oslo
Bogstadveien 54
0366 Oslo, Norge
Tel. +47 482 579 57

Kontaktperson:
Geir Jåsund
geir.jasund@attentec.no

Oslo
Bogstadveien 54
0366 Oslo, Norge
Tel. +47 482 579 57

Kontaktperson:
Geir Jåsund
geir.jasund@attentec.no

Vi använder cookies för att göra det lättare för dig att använda våra sidor. Genom att fortsätta använda våra sidor ger du ditt samtycke till detta. Läs mer om hur Attentec hanterar dina personuppgifter. Läs integritetspolicy

Dina cookie-inställningar för denna webbplats är satt till ”tillåt cookies” för att ge dig den bästa upplevelsen. Om du fortsätter använda webbplatsen utan att ändra dina inställningar för cookies eller om du klickar ”Godkänn” nedan så samtycker du till detta.

Stäng