Kontakta oss

 

 

Hur kan vi hjälpa dig?

Linköping
Teknikringen 4B
583 30 Linköping
Tel. +46 70 619 12 30

Stockholm
Barnhusgatan 20
111 23 Stockholm 
Tel. +46 70-619 22 73

Oslo
Sørkedalsveien 9B
0369 Oslo
Tel. +47 482 579 57

Vill du bli kontaktad?

Kontaktpersoner

Anders Englund

VD och IoT-expert

Tel. 070-620 96 59
anders.englund@attentec.se

Anders Weiland

Vice VD och IoT-expert

Tel. 070-619 12 30
anders.weiland@attentec.se

Geir Jåsund

Daglig leder (VD), Oslo

Tel. +47 482 579 57
geir.jasund@attentec.no

Stefan Sax

Försäljningschef och IoT-expert

Tel. 070-619 12 50
stefan.sax@attentec.se

Kajsa Goffrich

Leveranschef och IoT-expert

Tel. 070-619 22 73
kajsa.goffrich@attentec.se

Gustav Hjortsparre

IT-chef

Tel. 076-318 97 48
gustav.hjortsparre@attentec.se

Maria Flyding

Ekonomichef

Tel. 070-886 29 32
maria.flyding@attentec.se

Hitta till oss